Home / Yazılım / 123 Oyun ile Kral Oyunlar Oynayın

123 Oyun ile Kral Oyunlar Oynayın

Her daim olduğu gibi yine oyun siteleri popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Bunlardan biri de 123oyun.com, ve oyun severlere daha kaliteli hizmet vermek için yayın hayatına devam ediyor. Uzun bir süredir yazamıyordum. 123 Oyunun tanıtımı ile bu suskunluğu bozmuş olalım.

123 Oyun ile Kral Oyunlar Oynayın

Giriş kısmında da bahsettiğim üzere 123 Oyun, 2007 yılından beri birçok farklı kategoride siz oyun severlere hizmet veriyor. Her geçen gün ise oyun sayısını arttırmaya devam ediyor. Flash oyunlar benim işim demeyin, emin olun her yaştan insan için oyunlar mevcut.123 OyunAslında sitenin kullanımı çok kolay çünkü klasik bir arayüzü bulunuyor. Tüm kategorilerin solda toplandığı sitenin, sağ tarafında oyunlara yer veriliyor. Yeni ve popüler oyunlara ise sayfanın en altından ya da direkt üst kısımındaki navigasyon menüsünden ulaşılabiliyor.

Her yaş için oyun mevcut

Evet evet, her yaş için oyun bulunuyor sitede. Örnek vermek gerekirse benim için 3D oyunlar kategorisi daha ön planda. Çünkü hem görsel hem de efekt olarak daha çok ilgi çekiyor ve kendini sevdiriyor. Bu kategorideki “3D Sokak Yarışı” oyunu ilgimi çekti. Tabi bu tarz oyunları her zaman oynayabilmek sadece Flash Player ile yeterli olmuyor. Bazen de oyun firmalarının kendi codec yazılımlarını tarayıcı eklentisi olarak kurmanız gerekebiliyor.Bazı oyunlar özel codec gerektiriyor ancak yine kurmanıza değecektir3D Sokak Yarışı

Hızlıca bir bakış

Hızlıca bir bakış atalım oyun sayfasına. Hep merak etmişimdir Ameliyat Oyunları nasıldır diye. Hazır yer vermişken hemen bir beyin ameliyatı oyunu açtım ve biraz inceledim :)

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux Bilgisayardan Modem IP Öğrenme

Linux işletim sistemi kurulu bilgisayarımızdan modemimizin ip adresini öğrenmemiz mümkündür. Bu işlem için Linux komut …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir