200 GB’lık SanDisk microSD Kart

Teknoloji büyük bir hızla geliyor ve sürekli gelişip değişmeye devam ediyor.Bildiğiniz gibi Birkaç yıl önce 3G’ye ve şimdi ise bazı ülkelerde 5G teknolojisi kullanılıyor ve ülkemiz bu konuda biraz geride olsa bile 4G’ye geçilmesi konuları konuşulmaya başladı.İnternet hızı olarak çok hızlı gelişmeler olduğunu görebiliyoruz ama en hızlı gelişmeler ise depolama konusunda diyebiliriz.Farklı teknolojilerle karşımıza gelen bu depolama sektöründe biraz pahalı olsa da SSD dikslerin gelmesiyle bazı şeyler değişmişti ve eski HDD ler pek fazla kullanılmaya başladı diyebiliriz.

Son olarak ise depolama alanında en önemli gelişmeleri bize sunan firmaların başında ise SanDisk gelmektedir.SanDisk son olarak ise bu işi biraz daha ileriye taşıyarak 200 GB kapasiteli bir microSD kart üretti.Class 10 hızında veri alışverişi sunan bu depolama kartında dakikada 1200 fotoğraf aktarımı imkanı sunuyor.SanDisk microSD 200 GB hafıza kartının özellikleri ise resmi sitesinde açıklanmaktadır ve fiyat olarak 240$’lık bir fiyatla kullanıcılara sunuyor.

-Performance/speed:Up to 90MB/s read speed, write speed lower
-Full HD video (1920×1080)** için Sınıf 10

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 141 sorgu var.