Home / Yazılım / 25 Mart 2006 Amasra Gezisi

25 Mart 2006 Amasra Gezisi

Soner gezi düzenliyor ve 25 Mart 2006 Cumartesi günü Amasra’ ya gidiyoruz. Geziye tüm Karaelmas Üniversitesi öğrencileri katılabilir. Gideceğimiz yer olan Amasra hakkında www.amasra.net adresinden detaylı bilgi alabilir ve fotoğrafları inceleyebilirsiniz..Diğer kampüsteki arkadaşlarımızın da katılabilmesi için başvurular sadece Internet üzerinden alınacaktır. Geziye gelecek olan arkadaşlar Amasra Gezisi Formunu doldurup bize göndermeleri halinde kayıt olabilirler.Sponsor bulunması halinde, sponsordan alınan ücretler tüm gezi katılımcılarına bölüştürülerek geri iade edilecektir.Eğer sizde sponsor bulursanız ya da olmak isterseniz Soner ile irtibata geçiniz.. iletisim@karaelmaslife.netGezi kontenjanımız 46 kişi ile sınırlı.. Eğer 25 Mart günü havanın kötü olması halinde gezi 26 Mart’a yada uygun başka bir tarihe ertelenecektir. Gezinin yapılamaması durumunda ise yine yatırdığınız parada hiçbir kesinti olmadan paranız geri iade edilecektir..GEZİ HAKKINDAGezi Tarihi:25 Mart 2006 CumartesiGezi Ücreti ( Diğer Öğrenciler ):35 YTLGezi Ücreti ( Karaelmas Life Üyelerine Özel ):30 YTLOtobüsün Kalkış Saati:09:30Zonguldak’a Varış Saati:21:30Otobüsün Zonguldak’tan Hareket Edeceği Yer:Merkez Kampüs Üst Kapı ÖnüGezi Kontenjanı:46 KişiGEZİ PLANIZonguldak’tan Kalkış:09:30Amasra’ya Varış:10:30Amasra’nın Gezilmesi:13:00’a kadarÖğle Yemeği ( Sınırsız Balık Ziyafeti ):14:00’a kadarSerbest Zaman:14:00 – 17:00 arasıDisco & Bar Eğlencesi ( İlk İçki Ücretsiz ):17:00 – 19:30 arasıAmasra’dan Kalkış:19:30Zonguldak’a Dönüş:21:30AÇIKLAMALARGezi ÜcretiGezi tüm Karaelmas Üniversitesi öğrencilerine açıktır. Gezi ücreti Karaelmas Life üyeleri için 30 YTL’ dir. Karaelmas Life üyesi olmayan arkadaşlarımız için 35 YTL olarak belirlenmiştir. Bu ücret içine dahil olanlar;

  • Sabah Kahvaltısı : Çay, Kahve, Meyve Suyu + Sandwich, Poğaça
  • Öğle Yemeği : Sınırsız Balık ( Ekstra içecekler fiyata dahil değildir. Kola, meyva suyu vs..)
  • Rehberlik Ücreti
  • Bar’da İlk İçki ( Bar sadece bizim için kapatılacaktır. )
  • Yol Masrafı

ÖdemelerÖdemelerinizi bir kaç şekilde yapabilirsiniz.

  • Peşin Elden Ödeme ( Soner Yayla’ ya elden olarak gezi ücretini teslim edebilirsiniz. )
  • Peşin Kredi Kartı ile Ödeme ( Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Garanti Bankası )
  • Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme ( Normal fiyata %5 banka komisyonu eklenerek 2 yada 3 taksit halinde ödeme yapabilirsiniz. Karaelmas Life üyeleri için 30YTL*0,05=1,5YTL 30YTL+1,5YTL = 31,5YTL’ye mal oluyor.)
  • Peşin Banka Havalesi yada EFT ile (Banka Adı : T.C. Garanti Bankası, Şube Adı : Zonguldak, Şube Kodu : 174,Hesap Türü : Vadesiz YTL, Hesap Numarası : 6689000Dekontun Açıklama kısmına adınızı ve soyadınızı yazdırmalısınız.. )

Aklınıza gelen diğer sorularınız için iletisim@karaelmaslife.net ve msn@karaelmaslife.net adreslerinden yardım alabilir ya da forumumuzdaki “Karaelmas Life Organizasyonları” başlığı altındaki “[25 Mart 2006] Amasra Gezisi” linki altında sorularınızı sorabilirsiniz..KaraelmasLife Neresi?KaraelmasLife Soner Yayla arkadaşımın programlamasından tasarımına kadar geliştirmesini yaptığı, karaelmas öğrencilerini bir çatı altında toplamak adına ve üniversiteden tamamen bağımsız hareket eden bir sitedir.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux DNS (Bind) Servisi Sorunu Çözme

Linux sunucunuzda bind (dns) servisinde sorunlar yaşıyorsanız bu servisi tekrar başlatmanız (resetlemeniz) sorununuzu büyük ihtimal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir