Agar.io Tarzı Yeni Bir oyun: Vanar.io oyunu

vanarioAgar io oyunu kısa sürede fenomen haline geldi ve bir çok arkadaş beraber yaz mevsiminde bu oyunun bağımlısı oldular. İlk çıktığı günden itibaren merakla oynana Agar io oyununun sıkıcı bir yanını görmedim ben şu ana kadar ancak yine de bu oyuna alternatif, Agar io’ya benzer oyun istiyorum diyenlerin ilgisini çekecek bir oyundur.

Vanar.io oyunu nedir ?

Agar.io oyununa benzer yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bu oyun, birazcık farklı yapısı alternatif bir oyun olmuş diyebilirim. Yine aynı tarz giriş ekranı bizi bekliyor olacak. Bu giriş ekranı kısmına nick ve yarışacağınız bölgeyi seçiyorsunuz.

Vanar.io oyunu nasıl oynanır ?

Oyunda yönlendirdiğiniz bir objeniz var. Bu objeyi hareket ettirmek için W tuşunu, ateş ettirmek için Space tuşunu, sola hareket ettirmek için A, sağa hareket ettirmek için D tuşlarına basıyorsunuz.

Vanar.io oyunu oyna

Buraya tıklayarak oyunu tarayıcınız üzerinden açıp oynayamaya başlayabilirsiniz. Oyunun Android versiyonu şu anlık bulunmamakta. Çıktığı zaman sizleri bilgilendireceğiz.

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 134 sorgu var.