Airtes Air 5343 Modem Şifresi Nedir?

Airtes modem şifrelerini listeleyen bir internet sitesi mevcut değildi Bu güne kadar. Bizde bu sorunu çözmek için kolları sıvadık. Bazı eski kaynaklarda bilgiler mevcut ama air5343 gibi bir modemin hele ki oldukça popüler bir modeme dair tek bir satır olmaması bizi bu konuda hazırlık yapmaya iten önemli etmenlerden biri olduğunu belirtmeden konuya geçmek istemiyorum.

Sizinde bir Airtes, Airtes Air ya da TpLink modeminiz var ve şifresini bilmyor iseniz endişe etmeyin. Modemi çalıtırıp bağlanın ve internet explorer tarayıcısını açın. Devamında ise http://192.168.2.1/ adresini açınız. buradan şifre alanını boş bırakıp tamamı seöin ve moden arayüzüne bağlanın. İşte bu kadar basit şekide modem arayüzüne bağlanabilirsiniz. Bu alandan kablosuz wifi şifresi oluşturabilir. Modemde anlık bağlanan cihaz sayısını öğrenebilir hatta cihazı yeniden başlatabilirsiniz. Moden arayüzünden TTNET kurulumu da yapmak mümkündür. İlerleyen zamanlarda Türk Telekom kulanıcı adı ve şifresinin modem arayüzünden kurulum videosu hazırlayp sizlere sunacağız. Bizi izlemeye devam edin.

Check Also

(Pin – Puk )Turkcell, Turk Telekom, Vodafone Puk Kodu ile Pin Kodunu Öğrenme ve Değiştirme

Konu Başlıkları1 Turkcell Hattınızın Puk Kodunu Öğrenmek2 Vodafone Hattınızın Puk Kodunu Öğrenmek3 Türk Telekom Hattınızın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80