Android Cihazlara Başlat Menüsü Eklemek

Bildiğiniz gibi Android işletim sistemleri diğer işletim sistemleri değildir ve kişiselleştirmek daha kolay ve hızlıdır diyebiliriz.Yani geliştiricisi tarafından yapılan bir uygulamna ile kısa zamanda istediğimiz görünüme çevirebilir ve istediğimizi basit bir şekilde yapabiliriz.Bu ayarlardan bir taneside Windows işletim sisteminde olduğu gibi Başlat menüsü ekleyebilmektir.

Başlat menüsünü eklemek için Google Play’den bir uygulama indirmek gerekmektedir.Bu uygulama sayesinde Android telefonumuzu yada tabletimizi özelleştirebilir ve başlat menüsünü ekleyebiliriz.Google Play’den indirmemiz gereken uygulamasının adı Taskbar uygulamasıdır.

taskbar-baslat-menusu

Uygulamayı telefonunuza yada tabletinize indirdikten sonra yapmanız gerekenler gayet basit.Uygulamayı açınız ve “Enable Taskbar”a basın. Bunun hemen ardından “Edit Start Menu”ye basarak kendi Başlat Menü’nüzü oluşturmaya başlayabilirsiniz.Buradan Başlat menüsüne eklemek istediklerini seçebiliyor ve istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 136 sorgu var.