Android Cihazlarda Kablosuz Dosya Transferi

Merhaba takipçiler.Eğer android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz yada tabletiniz varsa birçok yöntem ile istediğiniz kolayca ve basit bir şekilde yapabilirsiniz.Özellike bir fotoğrafçı yada sosyal medyada fotoğraf ve resimlerinizi paylaşan biriyseniz bu anlatacağımız yöntem ile çok basit bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Bildiğiniz gibi fotoğraflarımızı telefonumuza atmak için data kablosu yada bluetooth gibi aparatlarla bu işlemi yapabiliyoruz.Bu anlatacağımız yöntem ile ise hiçbir bağlantı olmadan uygulama ve bilgisayarınız arasında Wifi bağlantısı kurarak istediğiniz dosyaları transfer edebilirsiniz.

Wifi File Transfers uygulaması ile istediğiniz dosyaları telefonunuza aktarabilir ve kolayca işlem yapabilirsiniz.Tabi sadeece fotoğraf değil yüklemek istediğiniz tüm dosya formatlarını kolayca transfer edebilirsiniz.Bu işlemi yapabilmek için ilk olarak Wifi File Transfers uygulamasını telefonunuza yada tabletinize yüklemelisiniz.

Portal – Wifi File Transfers‘i uygulamasını indirdikten sonra ise bilgisayarınızdan http://portal.pushbullet.com/ adresini ziyaret ediniz.Tabi bu işlem için bilgisayarınızın ve Android cihazınızın Wifi bağlantısına bağlı olduğunu kontrol ediniz.

wifi-dosya-transfer

Bu bölümden ise QR kodu uygulaması ile telefon ve bilgisayar arasında bir bağlantı kurmalısınız.Uygulaması açtıktan sonra ise Scan dedikten sonra ve ekranda olan QR kodunu okuttuktan sonra bağlantı hızlı bir şekilde başlamış olacak.Sizin yapmanız gereken sadece bilgisayarınızda bulunan dosyaları tarayıcıya atmak olacak ve işlem bitmiş olacak.

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 143 sorgu var.