Android için en hızlı tarayıcı hangisi? Android için Google Chrome'un özellikleri

Android telefonlarda internette en iyi ve hızlı şekilde surf yapmak için hangi tarayıcıyı kullanmalı? Google Chrome Android tarayıcısı nasıldır?

Google’ın Chrome’un Android versiyonunu yayınlamasıyla mobil tarayıcı pazarında büyük bir hareketlilik yaşandığını söyleyebiliriz.

Bilgisayar versiyonuyla ortalığı kasıp kavuran Google Chrome’un Android’teki performansı önemli bir merak konusuydu. Beklentilerin karşılığını verdiğini söyleyebiliriz. Özellikle hız konusunda mükemmel bir performans sunuyor. Arama yapma hızı ve sizin Google hesabınıza entegre olarak arama yapma imkanı sunması önemli artılarından.

Google Chrome Android’in en büyük eksisi ise Flash desteği bulunmaması. Flash desteği bulunan alternatif  tarayıcıları ise daha sonraki yazılarımızda tanıtacağız.

Google Chrome Google hesabınıza entegre çalıştığı için bilgisayarda sizin Google hesabınız açıkken Chrome’da yaptığınız hareketleri (geçmiş,vs) mobil cihazınızda Chrome’a Google hesabınızla giriş yaptığınızda da erişebilme imkanı sunuyor. Bu da büyük bir kolaylık olarak karşımıza çıkıyor.

Google Chrome tıpkı bilgisayar versiyonunda olduğu gibi adres çubuğuna siz daha 1-2 harf girerken size tahminsel sonuçları aşağıda gösteriyor. ( Fa yazdığınızda aşağıda facebook adresinin çıkması gibi)

Pek çok açıdan artıları olan Google Chrome eğer flash olmazsa olmazınız değilse sizin için ideal bir tarayıcı.

Google Chrome’u buradan indirebilirsiniz.

Check Also

Android Telefonda Otomatik Güncellemeleri KAPATMA

Konu Başlıkları1 1) Cep Telefonunda Android’i Güncelleme2 2) Cep Telefon Uygulamaları-Oyunları Güncelleme Android yüklü bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 135 sorgu var.