Android için en iyi Antivirüs programları – Cep Telefonu oyunları

ReklamlarAndroid cep telefonuma virüs mi girdi diyorsun ? Hiç endişelenme. Bu sayfamızda sizlere Samsung Galaxy s2- s3 – s4- s5 Mini ve diğer Android cep telefonu modelleri için en iyi Antivirüs uygulamalarını sunacağız. Bu antivirüs programlarını apk olarak indirebilir ve hemen virüs taraması yapabilirsiniz. Bu uygulamalar sadece virüs taraması ile yetinmeyip, uygulamayı yükledikten sonra sizi virüslerden de koruyor.

Advanced System Care

Advanced Sysytem Care bilgisayar ortamında da kullanılan bir koruma programıdır. Yükledikten sonra Tara butonuna basarak Android telefonunuzu taratabilir ve virüs kontrolü yapabilirsiniz.

Kaspersky Internet Security

Bilgisayar ile yeni tanışan kişilerin ilk başvurduğu virüs programı Kaspersky olmuştur. Benim öyle olmuştu kendimden biliyorum :) Android cep telefonlarında da Kaspersky koruması devam ediyor.

Dr.Web v.9 Anti-virus

Dosya boyutunun az olması nedeni ile telefonda fazla yer kaplamayan ancak sunduğu başarılı performans ile dikkatimi çekti. İsmi de garip gibi geldi Web’in doktoru :)

AVG Antivirüs

Check Also

Vestel Venus Cep Telefonlarda Format Atma(Sıfırlama) RESİMLİ ANLATIM

Bu yazıda Vestel’in Venus modeli cep telefonu kullananlar için cihazı sıfırlayarak formatlamayı izah edeceğiz. Android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 153 sorgu var.