Android için Firefox güncellendi

Mozilla Firefox bilgisayarda elde ettiği başarıyı telefonlarda da elde etmekte kararlı. Mozilla, Firefox’un Android sürümü için beraberinde birçok yenilik getiren bir güncelleme yayımladı. Peki Firefox’un yeni sürümünde bizi ne gibi yenilikler bekliyor?

 

İlk olarak göze çarpan ve bana göre en önemli yenilik Adobe Flash desteğinin gelmesi. Artık Firefox tarayıcısında Flash içerikleri görüntüleyebileceğiz. İkinci bir geliştirme ise “render” konusunda olmuş. Artık Firefox sayfaları daha hızlı bir şekilde yorumluyor, yani daha hızlı şekilde açıyor.

Arayüz kısmında da değişikliğe gidilen tarayıcının senkronizasyon özelliği de dikkat çekiyor. Geçmişinizi, kullanıcı adları ve şifrelerini, favori sitelerinizi Firefox Android sürümü ile senkronize edebiliyorsunuz.

Mozilla, tarayıcısının yeni sürümü için bir tanıtım videosu hazırlamış. İsterseniz seyredip yeniliklere kendiniz göz atın.

Android için Mozilla Firefox indir.

Sizce Android için en iyi tarayıcı hangisi?

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

101