Android için Instagram Yenileniyor

En çok kullanılan popüler sosyal medya platformu Instagram,Android işletim sistemi kullananlar için farklı bir tasarıma kavuşuyor.Yeni arayüz eskiye göre daha hızlı ve bast bir kullanıma sahip olacak…Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlarda çok fazla kullanılan uygulama henüz beta sürümü olmasına rağmen yeni bir arayüz ile Android kullanıcıları ile buluşacak…Bu güncelleme şu anda beta sürümü ve kısa zaman sonra uygulama Android kullanıcıları için yenilenecek..

Yeni sürüm ile fotoğraf düzenlene arayüzü ile beraber kullanıcılar tek sayfa üzerinden yorum yapabilecekler,kişiler etiketlenebilecek ve filtrelere ulaşabilecekler.Eğer fotoğraf üzerinde daha etkili bir düzenleme yapmak istiyorsanız farklı bir ekrana geçiş yapabileceksiniz.Sadece ekranı kaydırarak filtre değiştirebileceğiniz, yorum ekleyebileceğiniz ve arkadaşlarınızı etiketleyebileceğiniz Instagram 7.3 versiyonun ise kısa zaman sonra beta sürecinden çıkarak tüm kullanıcılara açılması bekleniyor.

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 131 sorgu var.