Android için Sistem Bilgisi Gösteren Uygulamalar

Artık günümüzde akıllı telefonlar ve tabletlerin özellikleri eskiye göre çok fazla üstte olduğu gibi bilgisayarlarda kullandığımız birçok programı akıllı telefonlarda da kullanabiliyoruz.Bilgisayarımızda bulunan donanımsal özellikleri gösterdiği gibi akıllı telefonumuzda da donanımsal ve yazılımsal özellikleri gösteren bir çok uygulama bulunmaktadır.Bizde sizler için Android telefonunuz yada tabletiniz için kullanabileceğiniz en iyi sistem bilgisi veren uygulamaları inceledik.

cpu-z-sistem-bilgisi
1-CPU-Z
CPU-Z programı uzun yıllardır Windows işletim sistemleri için kullanılan sistem bilgisi gösteren programlardan en iyisi diyebiliriz.Android cihazların yükselişiyle birlikte artık Android işletim sistemlerinde de kullanılabiliyor.Windowda da olduğu gibi Android işletim sistemlerinde de Cihaz markası,Pil bilgisi,durumu, sıcaklığı,SensörlerSistem adı, mimarisi gibi bilgileri en ayrıntılı şekilde size sunmaktadır.

Snapdragon-BatteryGuru-TeknoCozumler

2-Snapdragon™ BatteryGuru
Snapdragon BatteryGuru,Snapdragon işlemcisini kullanan mobil cihazların pil performansınız arttran bir pil tasarruf uygulamasıdır.Akıllı telefonunuzda yada tabletinizde arkaplanda çalılan uygulama ve oyunların nasıl kullanıldığını algılıyarak pili optimize ederek daha uzun pil ömrü sunar.
Yenilikler:
• Yeni şarj hatırlatma özelliği
• Kalan pil ömrünü bildirim çubuğunda gösterme
• Pil yüzdesini bildirim çubuğunda periyodik olarak gösterme

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 143 sorgu var.