Android için ücretsiz kısa mesaj ve konuşma uygulaması

Android telefonunuzla bir uygulama üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi yapıp, sms atabileceğinizi söylesek tepkiniz ne olurdu?

Pek çoğumuz şaşkınlıkla karşılayabiliriz ama kullanımı oldukça yaygınlaşmış bir uygulamayı tanıtıyoruz bugün. Uygulamamızın adı Viber.

Peki nedir bu Viber ?

Viber sayesinde dünya çapında sayısı 50 milyonu bulan diğer Viber kullanıcılarıyla bu uygulama ve internet bağlantınız aracılığıyla ücretsiz olarak telefon görüşmesi yapabilir veya mesajlaşabilirsiniz. Uygulamayı Google Play Storedan indiriyor, kuruyorsunuz. Kurulum sırasında sizden telefon numaranızı istiyor. Numaranızı yazdığınızda size smsle onay kodu gönderiyor ve o kodu girdikten sonra uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Diğer kullanıcılarda gözükecek adınızı ve profil fotoğrafı koymak isteyip istemediğinizi soran bir ekran geliyor son olarak karşınıza ve artık siz de milyonlarca Viber kullanıcısından birisiniz. Ücretsiz iletişimin tadını çıkarabilirsiniz.

Viber’ı Google Play Store‘dan Android telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

103