Android için yeni refleks oyunu: Don't Touch The Triangle

Reflekse dayalı bir oyun olan Don’t Touch The Triangle, iOS ve Android kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Kare şeklindeki karakterimizi üçgen engellere çarpmadan ilerlemeye çalıştığımız Don’t Touch The Triangle oyunundaki temel amaç yüksek skor elde etmek. Bunu yapmak için de ekranın sağ ve sol tarafına dokunarak karakterimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Ekranın soluna dokunduğumuzda karakterimiz hızlı sola, sağa dokunduğumuzda ise hızlıca sağa geçiyor. Oyunun grafikleri oldukça sade olmasına karşın oynayışının zevkli olduğunu söyleyebiliriz.

Don’t Touch The Triangle oyununun boyutu iOS için 3.7 MB iken, Android için yaklaşık 10 MB. Oyunun her iki platformda da ücretsiz olduğunu tekrar hatırlatalım.

Android için yeni refleks oyunu: Don't Touch The Triangle Android için yeni refleks oyunu: Don't Touch The Triangle Android için yeni refleks oyunu: Don't Touch The Triangle

Don’t Touch The Triangle oyununu iOS cihazınıza AppStore‘dan, Android cihazınıza Google Play‘den yükleyebilirsiniz.

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 137 sorgu var.