Android ile Yapılacaklar Listesi Oluşturmanın En Kolay Yolu: Moogly

Yıllardır pek farkında olmasakta gün içi düzenimizi oluşturmada mobil cihazların yardımını alıyoruz. En basitinden çoğumuz alarm kurma amacıyla bir saat satın almayı düşünmeyip, yıllardır telefonumuzdan faydalanıyoruz. Hatta şık, kaliteli saatleri artık itici bulup, kendimizi teknolojinin basitliğine ve hafifliğine bırakabiliyor ve artık kol saati kullanmak için bir neden bulamıyoruz.

Gün içinde yapılacaklarımızın listesini tutmak için bazen kağıt-kaleme ya da ajandaya(alışkanlıklara göre değişir) ihtiyaç duyabiliyoruz. Yine işin basidine kaçıp yapılacaklarınızı Android’inizin ana ekranında, birkaç dokunuşla düzenlemek ister miydiniz? Cevabınız evet ise ya da daha önceden bu alışkanlığı edinmişseniz Moogly uygulamasının hoşunuza gideceğini umuyoruz.

Moogly aslında sadece widget oluşturan bir uygulama. Ana ekranınızda istediğiniz boyutta oluşturduğunuz widgetlar(bileşenler) aracılığıyla yapılacaklar listenizi kolayca düzenleyebiliyorsunuz.

Uygulama çeşitli ekran boyutlarına göre birden çok widget desteği sunuyor(boyutlar ekran çözünürlüğüne göre değişebilir):

Widgetlar çeşitli ayarlamalar ve tasarımlar ile kişiselleştirilebiliyor:

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

101