Android M’in Versiyon Numarası 5.2 Olacak

Google mobil işletim sistemi Android Lollipop sürümüyle birçok değişikliğe gitti ve bunlardan en çok dikkat çeken özelliği Materyal Tasarım oldu.Materyal Tasarım ile görünüm olarak tamamen değişti diyebiliriz.Geçtiğimiz konferansda ise bu tasarımdan sonra Android M sürümü 28 Mayıs’ta tanıtıldı.Son zamanlarda ise en çok konuşulan duruma ise bu yeni sürümün adının ne olacağı oldu.Resmi Adı Android Milkshake Mi Olacak? yoksa farklı bir isim mi alacak..Diğer yandan ise bu yeni sürümün versiyon numarası ne olacak?

İlk olarak akla gelen Android M sürüm numarası olarak birçok kişi tarafından Android 6.0 olarak çıkacağını düşündü.Son olarak alınan bilgilere göre Andorid’in Andorid 5.2 versiyon numarasını alacağı söyleniyor.

android-m-surum-numarasi

Yukarıda paylaşılan son görselde Android M sistemine ait bir arayüz görülmekte.Burada sistem saati’nin 5:20‘yi göstermesinden yola çıkılarak yeni Android’in Android 5.2 versiyon numarasıyla geleceği düşünülüyor.

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 156 sorgu var.