Android müzik dinleme uygulamaları

Telefonlarda müzik dinlemek artık günlük hayatın vazgeçilmez bir unsuru oldu. Peki Android telefonda müzik dinlemek için hangi uygulamaları kullanabiliriz?

Günümüzde insanlar artık mp3 indirip telefona atmakla uğraşmak istemiyor. Bunun için çevrimiçi müzik servislerinin popülaritesi giderek artıyor. Şimdi bu servislerden birkaçını sizlere tanıtacağız.

Spotify: Ülkemize yakın bir zamanda giriş yapan Spotify, dünyada en popüler müzik dinleme servislerinin başında geliyor. Mobil uygulaması bulunan Spotify ile müzik dinlemek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Ancak ücretsiz sürümünde istediğiniz şarkıyı direkt dinleyemiyorsunuz. Albüm, sanatçı ya da radyo olarak dinleme yapabiliyorsunuz. İstediğiniz şarkıyı anında dinlemek için aylık 10 TL abonelik servisi mevcut.

Android müzik dinleme uygulamaları

Deezer: Spotify’ın belki de dünya genelindeki en iyi alternatifi. Daha uygun fiyat seçenekleriyle karşımıza çıkan Deezer aylık 5 TL abonelik ücretine sahip. Yine Spotify’da olduğu gibi ücretsiz seçenek de mevcut.

Fizy: Fizy, bildiğiniz gibi Türk girişimcilerin oluşturduğu bir servis. Mobilde dinlemek için diğer uygulamalar gibi aylık ücreti bulunuyor. Ayda 5 TL karşılığında fizy premium üyeliğine sahip olabilirsiniz.

Siz müzik dinlemek için hangi servisi kullanıyorsunuz?

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

90