Android Oyunları Bilgisayara İndirme

Bildiğimiz üzere android oyun bilgisayara indirilmemektedir. Fakat telefonumuzda oynadığımız çoğu oyunu bilgisayarımızda oynamak isteriz bugün size android sisteminde oynanan oyunları bilgisayar da oynamayı göstereceğiz.

Akıllı telefonlarda kullanılan işletim sistemi en çok kullanılan işletim sistemi oldu demek hiçte yanlış olmaz. Telefon ve bilgisayar kullanıcıları sevdikleri oyunları artık sadece akıllı telefonlarda tabletler de değil bilgisayar üzerinden oynayabilecek. Genel olarak bu oyunlar online olan oyunlar olmaktadır.B izde sizler için Telefonlar da oyunlar bilgisayar üzerinden nasıl oynanır yada oynamak için neler yapılmalıdır bu konumuzda anlattık.

Bu haberi de okumanızda fayda var VLC Player Özellikleri ve Ayarları

Telefonlara göre olan oyunları artık bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız yapmanız gereken işlem ilk olarak BlueStacks adlı programını indirmek olacaktır. BlueStacks programı bilgisayar üzerine indirmiş olduğunuz APK uzantılı dosyaları kurup kullanmanızı sağlar. Bu sayede akıllı telefon yada tablet üzerinde kullanır gibi oynamanızı sağlayacaktır.ekrBlueStacks programını indirdikten sonra aynı bir telefonda yada tablette ilk kurulumda olduğu gibi Gmail kurulumu yapmanız gerekir. Kurulum işlemini yaptıktan sonra istediğiniz gibi Google Play üzerinden indirme işlemine başlayabilirsiniz yada APK olarak indirdiğiniz oyun veya programları kullanabilirsiniz. Artık android olan oyunları bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

Check Also

Sosyal Medya Resim ve Video Boyutu Kılavuzu

Konu Başlıkları1 Sosyal Medya Resim ve Video Boyutları2 Facebook Resim ve Video Boyutları3 Twitter Resim …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

78