Home / Android / Android Tablete Windows İşletim Sistemi Yükleme

Android Tablete Windows İşletim Sistemi Yükleme

Android Tabletinizi Windowsa Dönüştürün
Windows Tablet -temsili-

Tabletler kullanımı son her gen yıl artmakta olan popular cihazlardan biri konumda.  2016 yılında satış oranı düşüyor da olsa tabletler hala popüler cihazlar arasında. Bunun nedeni ise Adnroid tabletlerin kolay taşınabilmesi ve internete bağlanıp resim ve video görüntüleme hizmeti verebilmesi. Bu basit görünen nedenler sayesinde bir dönem satış rekorları kırmış cihazlar durumdadırlar.

Android Tablete Windows Yüklenir mi ?

Tablet sahibi olanlar gerek alışkanlıktan gerekse ihtiyaçtan tabletlerini Windows kurmak isteyebilirler. Çünkü Android tabletlerde Windows bilgisayarlarda olan oyunları oynanmak mümkün değildir. Bu yüzden tablet sahipleri; cihazlarına Windows işletim sistemini kurarak oyunları oynamayı ve programları kullanmayı istemektedir.

Sizde tüm bu nedenlerden tabletiniz Windows değil Androşd ise bunu değiştirmeyi isteyebilirsiniz. Tabletinize Windows kurarak bu popüler işletim sisteminin olanaklarından istifade etmek istemeniz oldukça normaldir. Lakin işlemcilerin izin vermemei sorunundan Android yüklü bir tablete Windows işletim sistemi yüklememektedir.

Yanlız Windows 10 ile birlikte Microsoft’un tek işletim sistemi politikası mevcuttur. Fakat tabletinizde hali hazirda android yüklü ise tabletinze Windows kurmanız mümkün değildir. Yapmanız gereken Windows 10 un tablet sürümünün satılmasını beklemek tek çözümünüzdür.

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

4 yorumlar

  1. Arkadasim limbo uyhulamasini indir
    Sonra internetten istedigin isletim sisteminin
    iso dosuasini indir.Sonra limbo uygulamasinda
    boot ayarlarini ayarla iso dosyasini telefonun kendi hagizasinin en Basina at hivbir klasore atma limbo uygulamasindan gerkeki ayarlari yap.bu jadar basittt . AMA RAMI NE AZ NEDE COK VER TM….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir