Home / Android / Android Telefondan Müzik Dinleme ve indirme Uygulamaları

Android Telefondan Müzik Dinleme ve indirme Uygulamaları

Akıllı telefonlar oldukça gelişti ve artık tek dokunuş ile istediğimiz şeyleri Android cep telefonlarımızdan yapabiliyoruz. Android telefonlar üzerinden Youtube videosu izleyebilir ve müzikleri dinleyebiliriz. Android cep telefonundan Müzikleri indirerek internetiniz olmasa bile kulaklıkla müzik keyfi yapabilirsiniz.Bu sayfamızda sizlere Müzik dinleyebileceğiniz ve aynı zamanda Müzik indirebilieceğiniz Android apk uygulamalarını sunacağız.Not: Müzik dinleme uygulamalarını dikkatli kullanınız. İnternet paketiniz kotalı ise çabuk bitirebilir.

Android telefondan Müzik indirme programları

Spotify Music Android uygulamasıspotify-music-androidSpotify Music uygulaması şimdi Android tablet ve telefonlarda ücretsiz. Ruh haline göre Müzik listesi seçebilir ve kendi oluşturma listeni oluşturabilirsin. Bu uygulama da reklam yok ve çevrimdışı dinlemek için müzik indirebilirsin. Spotify Music uygulamasında ücretli seçenekte yer almakta. Spotify Android uygulamasının çevrimdışı müzik dinleme özelliğini kullanabilmeniz için Spotify Premium üyesi olmanız gerekiyor.

Android Telefondan Müzik dinleme uygulamaları

KRAL Android uygulaması Bu uygulama ile Kral bünyesinde yer alan kategorilenmiş radyo kanallarına ulaşabilirsiniz. Kral, Kral FM, Kral Pop, Kral World gibi radyo kanalları ile o an ki ruh halinize göre seçim yapabilirsiniz.kral-androidTTNET Müzik UygulamasıTTNET Müzik uygulaması ile günde 30 adet ücretsiz şarkı dinleyebilirsiniz. TTNET kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya üye olabilirsiniz.Turkcell MüzikTurkcell Müzik Uygulaması ile;– İstediğiniz sanatçı, şarkı veya albümü arayabilir,– Pop, Rock, Caz, Rap, Elektronik vb. 16 radyo türünden seçim yaparak Turkcell Müzik’in size önerdiği şarkıları dinleyebilir,– Sevdiğiniz bir sanatçı adını kaydederek benzer sanatçılardan şarkılar dinleyebilir,– Dinlediğiniz şarkıları cep telefonunuza indirebilir.– Sevdiğiniz şarkılardan liste yapabilir veya turkcellmuzik.com’da oluşturduğunuz listelere erişebilir,– İnternetinizden düşmeden müzik dinleme keyfi yaşayabilir,– Beğendiğiniz şarkıları Facebook’ta ve Twitter’da paylaşabilirsiniz.Bu uygulamayı Türkiye’deki tüm Android kullanıcıları indirebilir ve kullanabilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir