Çarşamba , Temmuz 26 2017

Android telefonlarda tema değiştirme – Cep Telefonu oyunları

Reklamlarandroid-temalariAndroid cep telefonlarının gelişmesi ile daha üstün özellikli telefonlar hayatımıza girmeye başladı. Bu üstün özelliklerinin yanı sıra sunduğu performans ile de dikkat çeken Akıllı telefonlar , bir çok teknoloji severe ulaşmayı başardı.Peki bu Akıllı cep telefonlarımızın temasını nasıl değiştireceğiz diye bir soru yöneltebilirsiniz. Bu işlemi yapmak oldukça basit ve keyiflidir. Bazı Android uygulamalarını kullanarak menülerin yazı tipini, iconlarını ve diğer görünüm seçeneklerini değiştirebilir ve göz zevkinize uygun bir tema ayarlayabilirsiniz.

Android telefonlarda tema nasıl değiştirilir ?

Android telefonlarda tema olarak Launcherları kullanarak temayı değiştirebiliyorsunuz. Google Play Store’da çok sayıda ücretli veya ücretsiz Launcherlar bulunmakta. Bu launcherları apk olarak indirebilir ve cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Launcherları indirdikten sonra ayarlar kısmında efektleri değiştirebilir,menülere ayar verebilir ve istediğiniz tarzda duvar kağıdını ekrana koyabilirsiniz.

En çok Kullanılan Android temalar ( Launcher ) nelerdir ?

Cheetah Launcher – indircheetah-launcherReklamlarEverythingMe Launcher – indireverything-me-androidNova Launcher – indirnova-launcher-androidGoogle Asistan Launcher – indirgoogle-asistan-launcherBizim hoşumuza giden Launcherlar bu şekilde. Bunları beğenmediyseniz daha çok launchera buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir