Home / Android / Android Wear Hücresel Veri Geliyor

Android Wear Hücresel Veri Geliyor

Android Wear Hücresel Veri Geliyor

Piyasada yer alan akıllı saatler çalışabilmek için akıllı telefon veya tablete ihtiyaç duyuyorlar. Google’dan gelen son bilgilere göre Android Wear artık hücresel bağlantı desteği verecek.

Piyasanın önde gelen akıllı saatleri Samsung Gear S2, Moto 360, Apple Watch gibi modeller akıllı telefon veya tabletlerin bir uzantısı olarak kullanılıyor. Android Wear’a gelecek yeni özellik ile bu durum tamamen değişebilir. Android Wear Hücresel Veri Geliyor

Hücresel Veri Desteği !

Android Wear yeni gelecek olan bu güncelleme ile hücresel bağlantı desteğine kavuşacak. Bu sayede akıllı telefon veya tabletle eşleştirme yapılmasa bile ağlara bağlanma şansları olacak. Samsung’un rakiplerinden biri olan LG’nin de kendi yazılımı olan webOS ile çalışacak akıllı saat çalışmalarını sürdürdüğünü biliniyor. LG geçtiğimiz eylül ayında tanıttığı LG Watch Urbane 2nd Edition saatinde de LTE desteğini kullanıcılarına sunmuştu.Google, kendi blogundan gerçekleştirdiği resmi açıklamada Android Wear’ın bundan sonra hücresel bağlantılara destek sunacağını duyurdu. Bu özellik ile akıllı saat sahipleri cihazda bulunacak SIM kart ile hücresel bağlantıyı saatlerinde kullanabilecekler. Bu sayede saatler telefon ve tabletlerden daha bağımsız çalışabilecek.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Bimcell Ödemeli Arama – Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width Bimcell Ödemeli AramaBir Bimcell hattınız varsa, Bimcell Ödemeli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir