Home / Mac İşletim Sistemi / Apple 6.1 Sürümü Cihaz Üzerinden Yazılım Güncelleme

Apple 6.1 Sürümü Cihaz Üzerinden Yazılım Güncelleme

    Bugün gelen iphone 6.1 güncellemsini nasıl yapacağınız hakkında bilgi vereceğiz. Telefondan güncellemeleri nasıl yapıldığını anlatılmaktadır.

  • Güncelleme işleminden sonra cihazdaki hiçbir veri silinmiyor. Ama her ihtimale karşı iTunnes uygulaması ile yedeklerinizi alın. 
  • Cihaz Sarj seviyesinin %60′dan az olmamasına dikkat edin.
  • Wi-Fi Bağlantınızı sağlayın.
  • İnternetinizin kesilmesine neden olacak işlem yapmayın.

1. Adm: Ayarlar Bölümünden “Genel” e Giriş Yapıyoruz. 2. Adım: Daha sonra ” Yazılım Güncelleme ” bölümüne dokunuyoruz. 3. Adım: Gelen güncellememizi görücez ekranda. “İndir ve şimdi yükle” bölümüne dokunalım. 4. Adım: İndirdikten sonra ” Şimdi Yükle” diyoruz. 5. Adım:  Sağ tarafta bulunan ” Kabul Ediyorum ” bölümüne dokunuyoruz ve güncellemeyi başlatıyoruz. 6. Adım: Doğrulandıktan sonra yükleme işlemi başlayacaktır. 7. Adım: Güncellemeler Başlayıp, devam edecektir. 8. Adım: Mecburen bir kablosuz ağa bağlanmamız gerekmekte. 9. Adım: Apple Id ile giriş yapıyoruz kuruluma başlıyoruz. 10. Adım: Dilersek Güvenlik Soruları Ekleyerek Kurulumu devam edebiliriz. Biz ekleyerek devam edeceğiz.11. Adım: 3 Adımda ekleyebiliriz.    –    12. Adım: Eğer bilgileri unutursak diye birde kurtarma e-postası ekleyebiliyoruz.13. Adım: iCloud yedeğimiz varsa otomatik olarak yedekleri yükleyecektir.14. Adım: ” Sürdür ” diyerek güncellemede sona yaklaşıyoruz ?15. Adım:  Artık kullanmaya başlayabiliriz.16. Adım: Ve sonuç.17. Adım: Test edip doğruluyoruz. Sonuç ortada, sürümümüz artık 6.1 ?

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir