Home / Mac İşletim Sistemi / Apple, Kulaklık Girişlerini Değiştiriyor

Apple, Kulaklık Girişlerini Değiştiriyor

Apple, Kulaklık Girişlerini Değiştiriyor

Teknoloji dünyasını şekillendiren firmaların başında gelen Apple, iPhone 7 modelinde 3.5mm jack girişini kullanmayabilir. iPhone 7 hakkında çıkan son iddia yazımızda yer alıyor.

Teknoloji dünyasının önde gelen markası Apple, önümüzdeki yıl çıkaracağı iPhone 7 modeli hakkında çalışmalara devam ediyor. Son gelen haberlere göre 3.5mm kulaklık girişi iPhone 7’de yer almayacak.

iPhone 7, 3.5mm Kulaklık Girişi Bulundurmayacak

Geçtiğimiz günlerde gelen iddialarda iPhone 7’nin su geçirmezlik özelliğine sahip olacağı belirtilmişti. 9to5Mac ve Macotakara sitelerinde ortaya çıkan iddialara göre Apple, yeni modelinde 3.5 mm kulaklık girişine yer vermeyecek.Apple, Kulaklık Girişlerini Değiştiriyor Akıllara 2.5mm kulaklık girişleri gelse de maalesef öyle olmayacak, Apple’ın dünyada kabul gören standartları kolayca hiçe saydığını da düşünecek olursak iddiaların gerçek olma ihtimali oldukça kuvvetleniyor.Peki yeni iPhone’a nasıl kulaklık takacağız diye merak ediyorsanız, bunu da cevaplayalım. Ortaya çıkan iddialara baktığımızda Apple’ın iPhone 7’de herhangi bir kulaklık girişine yer vermeyeceği düşünülüyor. Telefona kulaklık girişi de Lightning portu üzerinden yapılacak.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir