Apple Music Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music Turkiye'de İlk 3 ay ücretsiz olan Apple Music servisi aboneliğinizi nasıl kapatabilirsiniz? Apple Music iptali için gerekli bilgiler yazımızda.

Apple Music İptal’i İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Apple Music’i iptal etmenin en kolay yollarından biri bu işlemi iTunes üzerinden yapmak. iTunes’i bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz.iTunes’i indirip kurduktan sonra sağ üst köşeden Apple ID’niz ile giriş yapın. Eğer aile paylaşımı hizmeti kullanıyorsanız, aile düzenleyicisi ve ödeme yöntemi sağlayıcı hesabınızla giriş yapmalısınız.Giriş yaptıktan sonra isminize tıklayarak Hesap Bilgileri’ni seçin.applemusicHesap bilgileri açıldığında en altlarda Abonelik’ler kısmını bulun ve Yönet’e tıklayın.applemusic2Apple Music aboneliğinizi seçin ve Otomatik Yenileme’yi kapatın.applemusic4Bu işlemi yaptıktan sonra Apple Music aboneliğiniz yenilenmeyecektir. Ücretsiz kullanma süresi içerisindeyseniz de süre dolana kadar kullanabilecek ancak bittiğinde ücretlendirilmeyecekseniz.

Check Also

Kliplere Kendini Ekleme Uygulaması

Blin.gy adlı uygulama ie sevdiğiniz klipleri anında düzenleyebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınızda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir