Home / Mac İşletim Sistemi / Apple Watch’a Vine Geldi

Apple Watch’a Vine Geldi

Apple Watch’a Vine Geldi

Bugün yayınlanan Vine güncellemesi ile birlikte uygulama kullanıcılarına Vine desteği de sunmaya başladı. Uygulamayı App Store’dan güncelleyebilirsiniz. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Vine uygulamasının iOS versiyonuna gelen son güncelleme ile uygulama artık Apple Watch üzerinden de kullanılabiliyor. 4.4.0 seri numarasına sahip olan güncelleme Apple Watch desteğinin yanında birkaç yeniliği de içerisinde barındırıyor. Vine uygulamasını Apple Watch’unuzda kullanabilmek için öncelikle iPhone üzerinden Watch uygulamasını açmanız ve uygulama içerisinde Vine’ı bulduktan sonra uygulamayı Apple Watch üzerinde göster seçeneğine dokunmanız yeterli oluyor.Apple Watch’a Vine GeldiApple Watch için kullanılabilir hale gelen Vine uygulamasında Vine hesaplarını ve gündemdeki videoları görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama da beğenilenler ve öne çıkanlar olmak üzere iki bölüm bulunuyor.Apple Watch için de kullanılabilir hale gelmesinin yanında yeni Vine uygulamasında bir gönderiyi sola kaydırdığınızda yeni Vine’lara geçmeniz de artık mümkün, Vine’daki tavsiye edilen videoların da biraz geliştirildiğini görüyoruz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir