Apple Watch’a Vine Geldi

Apple Watch’a Vine Geldi

Bugün yayınlanan Vine güncellemesi ile birlikte uygulama kullanıcılarına Vine desteği de sunmaya başladı. Uygulamayı App Store’dan güncelleyebilirsiniz. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Vine uygulamasının iOS versiyonuna gelen son güncelleme ile uygulama artık Apple Watch üzerinden de kullanılabiliyor. 4.4.0 seri numarasına sahip olan güncelleme Apple Watch desteğinin yanında birkaç yeniliği de içerisinde barındırıyor. Vine uygulamasını Apple Watch’unuzda kullanabilmek için öncelikle iPhone üzerinden Watch uygulamasını açmanız ve uygulama içerisinde Vine’ı bulduktan sonra uygulamayı Apple Watch üzerinde göster seçeneğine dokunmanız yeterli oluyor.Apple Watch’a Vine GeldiApple Watch için kullanılabilir hale gelen Vine uygulamasında Vine hesaplarını ve gündemdeki videoları görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama da beğenilenler ve öne çıkanlar olmak üzere iki bölüm bulunuyor.Apple Watch için de kullanılabilir hale gelmesinin yanında yeni Vine uygulamasında bir gönderiyi sola kaydırdığınızda yeni Vine’lara geçmeniz de artık mümkün, Vine’daki tavsiye edilen videoların da biraz geliştirildiğini görüyoruz.

Check Also

IPhone 6C Apple Store’da Gözüktü

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Apple’ın 2013 yılında piyasaya çıkardığı IPhone 5C beklenilen satışa ulaşamamıştı. Ucuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir