Home / Mac İşletim Sistemi / Apple’dan Yeni iPhone Geliyor

Apple’dan Yeni iPhone Geliyor

9 Eylül’de yapmış olduğu etkinlikle yeni modellerini tanıtan Apple, etkinliğin ardından çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Özellikle iPhone 6s modeliyle büyük yankı uyandırmayı başaran Apple, bugünlerde ise iPhone 5s modelinin 8 GB’lık versiyonu üzerinde çalışmalarını yürütüyor.

Daha önce piyasaya sunmuş olduğu 5s’in 16, 32 ve 64 GB versiyonları bulunuyordu. 8 GB’lık versiyon öncelikle Çin ve Hindistan pazarında satışa sunulacak. Telefonun diğer özelliklerinde herhangi bir değişiklik olması beklenmiyor.

iPhone 5s’in özelliklerini hatırlayacak olursak; 4 inç büyüklüğünde 640 x 1136p çözünürlükte ekran, 1 GB RAM, A7 yonga seti, 8 Megapiksel arka kamera, 1560 mAh kapasiteli pil özellikleri bulunuyor.

Aralık ayında raflardaki yerini alması beklenen telefonun fiyatıyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor. iPhone 5s’in 16 GB versiyonunun satış fiyatının 1.999 TL olduğunu hatırlatalım.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir