Home / Mac İşletim Sistemi / Apple’ın Arkadaş Bul Uygulaması Tüm iPhone’larda

Apple’ın Arkadaş Bul Uygulaması Tüm iPhone’larda

Apple’ın uzun zamandan beri beklenen yeni işletim sistemi İOS 9, nihayet kullanıcılarla buluştu. İOS 9 beraberinde ‘iPhone’u Bul’, ‘Arkadaş Bul’, ‘Wallet’ gibi uygulamaları tek bir çatı altında birleştirdi. Bilindiği gibi bu uygulamalar önceden ayrı ayrı kurulduktan sonra kullanılabiliyordu.

Bu uygulama ile birlikte arkadaşlarınızın konumları hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Tabi bunun için öncelikle hakkında bilgi almak istediğiniz arkadaşınızı eklemeniz ve arkadaşınızın da bu isteği kabul etmesi gerekiyor. Onay verme işlemi tamamlandıktan hem siz arkadaşlarınızın yerini görebileceksiniz hem de onlar sizin yerinizi görebilecek.

Bu özellikten yararlanmak için cihazınızın İOS 9’u desteklemesi gerektiğini hatırlatalım. İOS 9’u destekleyen modeller ise; iPhone 4s, 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus, iPad, iPad Air 2, iPad Air, iPad 2, 3. ve 4. jenerasyon iPad, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, 5. jenerasyon iPod Touch.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir