Apple’ın Arkadaş Bul Uygulaması Tüm iPhone’larda

Apple’ın uzun zamandan beri beklenen yeni işletim sistemi İOS 9, nihayet kullanıcılarla buluştu. İOS 9 beraberinde ‘iPhone’u Bul’, ‘Arkadaş Bul’, ‘Wallet’ gibi uygulamaları tek bir çatı altında birleştirdi. Bilindiği gibi bu uygulamalar önceden ayrı ayrı kurulduktan sonra kullanılabiliyordu.

Bu uygulama ile birlikte arkadaşlarınızın konumları hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Tabi bunun için öncelikle hakkında bilgi almak istediğiniz arkadaşınızı eklemeniz ve arkadaşınızın da bu isteği kabul etmesi gerekiyor. Onay verme işlemi tamamlandıktan hem siz arkadaşlarınızın yerini görebileceksiniz hem de onlar sizin yerinizi görebilecek.

Bu özellikten yararlanmak için cihazınızın İOS 9’u desteklemesi gerektiğini hatırlatalım. İOS 9’u destekleyen modeller ise; iPhone 4s, 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus, iPad, iPad Air 2, iPad Air, iPad 2, 3. ve 4. jenerasyon iPad, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, 5. jenerasyon iPod Touch.

Check Also

IPhone 6C Apple Store’da Gözüktü

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Apple’ın 2013 yılında piyasaya çıkardığı IPhone 5C beklenilen satışa ulaşamamıştı. Ucuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

85