Asphalt 8 : Airborne 1.8 iOS 8 Güncelleştirmesi

Bu sabah ; Fransız oyun yapımcısı ve yayıncısı firması Gameloft, Asphalt 8 iPhone ve iPad uygulaması için yeni bir güncelleştirme yaptı.En çok istenilen özelliklerden bir tanesi olan araba etiketleri eklemenize olanak sağlayacak yeni sürümde ayrıca 5 yeni spor ferrari modeli olacak, baştan sona yeniden düzenlenen garaj ile de yeni araba koleksiyonları yapmak daha zevkli hale geliyor.Güncelleştirme iOS 8 için şuan mevcuttur ve Android ve Windows yakında gelecek.Yeni çıkartma özelliği ile arabaları zevklerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Yeni eklenen arabalar ; Enzo Ferrari, Ferrari 612 Scaglietti, Ferrari 330 P4, Ferrari F40 ve Ferrari F50 modelleridir.

Asfalt 8 : Airborne 1.8 Değişiklikleri

Araç etiketleri : En çok istenen özellik geldi! Arabalarınızı özelleştirin ve tarzınızla rakiplerinize meydan okuyun.5 yeni ferrari arabası : Bu İtalyan atları için hazır olun , Enzo Ferrari, Ferrari 612 Scaglietti, Ferrari 330 P4, Ferrari F40 & , yakında geliyor.Yenilenen garaj : Bu yeni ortamdaki güzelliklere hayran kalacaksınız.Yeni araç koleksiyonu : Yeni arabalarınızı stoklayabilir ve bir çok ödül ile karşılaşabilirsiniz.iOS 6.1.6 veya üstü sürümlerde iPhone, iPod touch ve iPad için uyumlu olarak uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Check Also

IPhone 6C Apple Store’da Gözüktü

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Apple’ın 2013 yılında piyasaya çıkardığı IPhone 5C beklenilen satışa ulaşamamıştı. Ucuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir