Home / Mac İşletim Sistemi / Asphalt 8 : Airborne 1.8 iOS 8 Güncelleştirmesi

Asphalt 8 : Airborne 1.8 iOS 8 Güncelleştirmesi

Bu sabah ; Fransız oyun yapımcısı ve yayıncısı firması Gameloft, Asphalt 8 iPhone ve iPad uygulaması için yeni bir güncelleştirme yaptı.En çok istenilen özelliklerden bir tanesi olan araba etiketleri eklemenize olanak sağlayacak yeni sürümde ayrıca 5 yeni spor ferrari modeli olacak, baştan sona yeniden düzenlenen garaj ile de yeni araba koleksiyonları yapmak daha zevkli hale geliyor.Güncelleştirme iOS 8 için şuan mevcuttur ve Android ve Windows yakında gelecek.Yeni çıkartma özelliği ile arabaları zevklerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Yeni eklenen arabalar ; Enzo Ferrari, Ferrari 612 Scaglietti, Ferrari 330 P4, Ferrari F40 ve Ferrari F50 modelleridir.

Asfalt 8 : Airborne 1.8 DeğişiklikleriAraç etiketleri : En çok istenen özellik geldi! Arabalarınızı özelleştirin ve tarzınızla rakiplerinize meydan okuyun.5 yeni ferrari arabası : Bu İtalyan atları için hazır olun , Enzo Ferrari, Ferrari 612 Scaglietti, Ferrari 330 P4, Ferrari F40 & , yakında geliyor.Yenilenen garaj : Bu yeni ortamdaki güzelliklere hayran kalacaksınız.Yeni araç koleksiyonu : Yeni arabalarınızı stoklayabilir ve bir çok ödül ile karşılaşabilirsiniz.iOS 6.1.6 veya üstü sürümlerde iPhone, iPod touch ve iPad için uyumlu olarak uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir