Avea Samsung Galaxy S3 kampanyası

Avea da Vodafone’un açıklamasından bir gün sonra Galaxy S3’ü Türkiye’ye getireceğini açıkladı. Avea, 4 Haziranda Türkiye’ye gelecek olan Galaxy S3 için çeşitli kampanya ve avantajlar sunulacak.

Dün sizlere Vodafone’un Galaxy S3’ü Türkiye’ye getireceğinin haberini vermiştik. Vodafone’dan bir gün sonra yani bugün Avea da Galaxy S3’ü Türkiye’ye çeşitli kampanyalarla getirceğini açıkladı. Galaxy S3 her iki operatörle de aynı tarihte, 4 Haziranda kullanıcılarla buluşacak.

Galaxy S3‘ün hangi modelinin getirileceği hakkında kesin bir bilgi yok ancak ben ilk etapta 16 GB modelinin getirileceğini düşünüyorum. Renk olarak da beyaz olması muhtemel çünkü Samsung, mavi modellerde lekelenme sorunu olduğu ve bu modellerin piyasaya biraz geç çıkacağını belirtmişti.

Şimdilik Avea, Galaxy S3 kampanyaları hakkında herhangi bir bilgi vermiş bulunmuyor. Ancak kampanya detaylı belli olur olmaz bu sayfadan duyuracağız.

Güncelleme: Avea, Galaxy S3’ün peşin fiyatını 1,999 TL olarak açıkladı.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

85