Home / Android / Avea’dan Ücretsiz Müzik Paketi

Avea’dan Ücretsiz Müzik Paketi

Ücretsiz Avea Müzik Mega Paketi şimdi bir ay boyunca denemek mümkün. Avea Müzik uygulaması yeni ve denemeye değer bir müzik dinleme uygulaması olarak öne çıkıyor.Avea Müzik uygulaması Android, iOS ve Windows Phone sürümleri olan ister akıllı telefonunuzda, ister tabletinizde ister bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir müzik dinleme uygulaması. Bu uygulamanın içinde yerli ve yabancı şarkılar, klipler, listeler ve daha pek çok şey var. Avea, bu uygulamayı herkes rahat rahat denesin diye bir Mega Paket çıkarmış. Bu paket bir ay boyunca SMS ile kayıt olan herkese ücretsiz.Avea Müzik uygulamasının özellikleri:

  • Ruh hâline göre hazırlanmış yerli ve yabancı şarkı listeleri
  • Yakınlarda en çok dinlenen şarkıları görebilme
  • Sürekli güncellenen radyo kanalları
  • Sanatçıların video klipleri
  • Güncel haberler ve etkinlikler
  • Şarkıları arkadaşlarla paylaşabilme
  • Şarkıları arayanlara Ringa melodisi şeklinde dinletebilme

Avea Müzik uygulamasını Mega Paket ile bir ay boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz Avea Müzik Mega Pakete üye olmak için DENEMEGA yazarak 5555’e SMS atmanız gerekiyor. Ücretsiz Avea Müzik Mega Paket içeriği:

  • Sınırsız şarkı dinleme : Paket sayesinde Avea Müzik uygulamasından istediğiniz kadar şarkı dinleyebiliyorsunuz. Üstelik bunu yaptığınızda internet paketinizden harcama olmuyor.
  • Şarkı indirme : Mega Paket ile 250 adet şarkı indirebiliyorsunuz.
  • Şarkıları çevrimdışı dinleme : Tıpkı diğer müzik dinleme uygulamalarında olduğu gibi Avea Müzik uygulamasında da çevrimdışı dinleme özelliği mevcut. Bunun için çevrimiçi iken şarkıları ya da listeleri Çevrimdışı Kullan seçeneği ile kaydetmeniz gerekiyor. Sonra çevrimdışı moda geçtiğinizde bunları dilediğiniz gibi dinleyebiliyorsunuz.

Avea Müzik uygulamasını hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.Avea Müzik Android indir:The app was not found in the store. 🙁 #wpappboxLinks: → Visit Store → Search Googleücretsiz avea müzik androidAvea Müzik iOS indir:The app was not found in the store. 🙁 #wpappboxLinks: → Visit Store → Search Googleücretsiz avea müzik iphoneAvea Müzik Windows Phone indir: Avea Müzik QR-Code Avea Müzik Developer: AVEA ILETISIM HIZMETLERI A.S. Price: Free

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir