Home / Mac İşletim Sistemi / Bir GTA Oyunu Daha iOS’e Geldi !

Bir GTA Oyunu Daha iOS’e Geldi !

Bir GTA Oyunu Daha iOS’e Geldi !

Rockstar Games’in sevilen serisi Granf Theft Auto’nun eski oyunlarından olan Liberty City Stories, iOS platformunda yerini aldı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

2005 senesinde PSP (PlayStation Portable) için geliştirilmiş olan GTA: Liberty City Stories oyunu PSP platformunda oldukça sevilmiş ve PlayStation 2’ye de çıkarılmıştı. Oyun sırasında Toni adlı karakteri kontrol ettiğimi GTA: Liberty City Stories’de maceramız bir adamı öldürdükten sonra Liberty City’e geri dönmemiz ile başlıyor. Bir GTA Oyunu Daha iOS’e Geldi !GTA: Liberty City Stories PSP ve PS2’den sonra şimdi mobil işletim sistemi olan iOS’e geldi. iOS platformunda yerini alan Libert City Stories yenilenen grafikleri ve dokunmatik ekran optimizasyonu ile oldukça dikkat çekiyor. App Store’dan 18,99 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz oyun ile GTA serisinin keyfini mobil cihazınızda sürebilirsiniz.GTA: Liberty City Stories Android versiyonunun ise kısa bir süre içinde Google Play Store’da yayınlanması bekleniyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir