Bir Programı Başlatmak İçin Klavye Kısayolu Oluşturun!

} if ( td_screen_width >= 1019 && td_screen_width = 768 && td_screen_width < 1019 ) { } if ( td_screen_width = 1019 && td_screen_width = 768 && td_screen_width < 1019 ) { } if ( td_screen_width < 768 ) { } Klavye kısayolu eklemek istediğiniz programınıza farenizle sağ tıklayıp program özelliklerine gidin ve “Kısayol” sekmesine gelin.Kısayol tuşu bölümüne istediğinizi belirleyip “Uygula” butonuna tıklayın.Windows KısayolArtık atamış olduğunuz tuş kombinasyonu ile programınızı başlatabilirsiniz.Geçerli olan tuş kombinasyonları:

  • Ctrl + Alt + [tuş] (varsayılan)
  • Ctrl + Shift + [tuş]
  • Ctrl + Shift + Alt + [tuş]

Klavyeden A tuşu ile ilgili bir örnek verelim. Kısayol atamak için A tuşuna bastığınızda otomatik olarak Ctrl + Alt + A olarak otomatik tamamlayacaktır. Diğer durumlarda ise bütün tuşlara basmanız gerekmektedir. Yani Ctrl + Shift + A olarak kullanmak istiyorsanız bu tuşların tamamına basmanız gerekmektedir.Bir programı başlatmak için kısayol kullanıyor musunuz?

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 135 sorgu var.