Home / Diğer Konular / CC Krem Özellikleri Ve Markaları

CC Krem Özellikleri Ve Markaları

En İyi CC Krem CC Kremler cildin renk tonunu dengeler ve yüzünüzün aynı renk tonunda olmasını sağlar. Güneş ışınlarından koruyucu özelliklere sahip olan CC kremler, BB kremler ile çoğu bakımdan aynı etkiyi gösterirler.  Sivilceli ciltlere ve yağlı ciltlere sahip olanlar da rahatlıkla CC kremleri kullanabilmektedir. Cildi nemlendiren ve güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan CC kremler, fondöten etkisiyle cilt kusurlarını kapatıyor ancak fondöten gibi ağırlığını hissettirmiyor. BB kremlere oranla daha besleyici ve zengin içeriğe sahip olan CC kremler, cilt lekeleri üzerinde daha iyi sonuçlar veriyor. Düzenli kullanım sonrasında cilt lekelerinin görünümünü azaltan CC kremler, ince çizgiler ve kırışıkları da gideriyor.  

CC Krem Markaları

 Flormar CC Krem: Cildi nemlendirerek aynı zamanda cilt kusurlarının giderilmesini sağlayan Flormar CC Krem, cilt rengini dengeleyerek pürüzsüz bir görünüm oluşmasını sağlıyor. Farmasi CC Krem: İçeriğindeki multimineraller, yulaf özü, protein ve vitaminlerle cildi beslerken, SPF 25 koruma özelliğiyle güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı kalkan görevi üstleniyor. Cilt rengini dengelemede başarılı bir ürün olan Farmasi CC Krem, yaşlanma karşıtı etkileriyle de biliniyor. Diadermine CC Krem: Cilt kururları ve lekelerini kapatmada oldukça başarılı olan Diadermine CC Krem, içeriğindeki bitki özleriyle cildinizi besler ve nemlendirir. Diadermine CC Krem yağlı cilde sahip kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Olay Total Effects CC Krem: Yaşlanma karşıtı özelliğiyle öne çıkan Olay Total Effects CC Krem, ince kırışıklıklar ve çizgileri yok ediyor. Cilt rengini dengeleyen ve hücre yenilemesi sağlayan krem, en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Clinique Superdefense CC Krem: Cilt renginde oluşan tutarsızlıkları gideren ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlayan krem, içeriğindeki güneş koruyucu formülüyle zararlı ışınlardan korur ve cildinizi nemlendirir. Chanel CC Krem: Nemlendirici, cildi ferahlatıcı, cilt rengini dengeleyici ve güneş ışınlarına karşı koruma özelliklerini bir arada barındıran Chanel CC Krem, en çok tercih edilen CC kremler arasında yer alıyor. Erborion CC Krem: Uygulanmaya başladığı andan itibaren yaşlanma karşıtı etkilerini göstermeye başlayan Erborion CC Krem, cilt lekelerinin görünümlerini azaltırken cildin renk tonunu da dengeliyor.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Gmail’de e-postalar nasıl engellenir

Gmail’de mail engelleme özelliği ile, bir gönderici tarafından yapılan gönderileri kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Göndereni engelle özelliği, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir