Cep telefonu için En güzel mesaj ve zil sesleri – Cep Telefonu oyunları

ReklamlarArtık sıradan mesaj sesi ve zil seslerinden sıkıldınız mı ? O zaman mesaj ve zil sesinizi yenilemenin sırası diye düşünüyorum . Android uygulamaları vasıtası ile en güzel mesaj ve bildirim seslerini cep telefonuna yükleyebilirsin. İster klasik zil seslerini melodi yapabilir, isterseniz de eğlenceli komik melodiler keyfini yerine getirebilirsin.

Android için en iyi mesaj ve zil sesleri uygulamaları :

En Güzel Zil SesleriReklamlarEn Güzel Zil Sesleri android programında sizlere en çok beğenilen zil sesleri sunulmakta ve bunları kullanarak mesaj ve bildirim seslerini değiştirebilirsin. Bebek seslerinden, kızgın zil seslerine ve dj zil seslerine kadar bir çok çeşit melodi bulunmakta.En Populer Zil SesleriTelefonunun ortamda zil sesi ile ilgi çekmesini istiyorsanız Popüler zil sesleri programı tam size göre. Bu uygulamada : – Zil sesi olarak belirle, kişiye ayırmak– Alarm olarak ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla– Sms sesi olarak ayarla– Parçacık olarak ayarlagibi özellikleri ayarlama imkanın bulunmaktaEğlenceli Zil SesleriSıradanlıktan biraz uzak eğlenceli zil sesleri ile kahkaha atmaya hazır mısın ? Eğlenceli zil sesleri programında miyavv,madagascar,ta ra ra ra gibi komik zil sesleri bulunmakta.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

86