Home / Diğer Konular / Chanel Sublimage L’essence Serum Ve Kullanımı

Chanel Sublimage L’essence Serum Ve Kullanımı

Chanel Sublimage L’essence Serum Ve KullanımıChanel Sublimage L’essence Serum: Chanel’in ürettiği cilt serumu sayesinde yazdan kalan tüm pürüzleri silecek ve kullandığınız anda cildiniz daha aydınlık ve ışıltılı olacak. Ürünün reklam yüzü olarak Diane Kruger güzel cildi ile kendini gösteriyor. Sublimage L’essence Serumunun Özellikleri Chanel’in en iyileri arasında yer alan Sublimage serisi uzun süre araştırmalar sonucunda üretilmiştir.

  • Sublimage serisinde kremin ardından üretilen serum kadınların ciltlerinin daha sağlıklı ve daha ışıltılı görünmelerini amaçlamıştır.
  • 2014 yılının ekim ayında yeniden geliştirilerek üretilen serum cildi aydınlık verirken toksinlerden de arındırıyor.
  • Cildin kalitesini arttıran ve mükemmel bir cilt hedefleyen ürün bir serumun verebileceğinden çok daha fazlasını hedefliyor.

 Chanel Sublimage L’essence Serumun İçeriğiHimalaya’lar dan altın çiçek özleri ve Madagaskar’dar vanilya özleri kullanılarak üretilen serum cildin yenilenmesini sağlıyor ve kadınların kurtarıcısı olarak gösteriliyor. Eşit ve aydınlık bir doku hedefleyen serum dışarıdan gelecek tehlikelere karşı cilde kalkan görevi görüyor.  Chanel Sublimage L’essence Serum Nasıl Kullanılır?Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kremi ile birlikte kullanılması tavsiye ediliyor. Altın renkli dış kabı ile yepyeni bir cilt için sublimage serumu denemelisiniz. 

About GF

TeknoCozumler.com editörü

Check Also

“OnCircle” Nedir Nasıl Kullanılır

Oncircle, samsung cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve arkadaş listenizde bulunan kişilere görüntüler ve eğlenceli mesajlar atmanızı sağlayan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir