Cia Telefon Numarası Sorgulama Uygulaması

Akıllı telefonlar hayatımıza girdi gireli birçok yeni alışkanlıkta hayatımıza dahil oldu. Bunlardan biride bilinmeyen numaraları öğrenme uygulaması CIA. CIA uygulaması sayesinde sizi arayan yabancı numarayı bir diğer ifadeyle rehberinizde kayıtlı olmayan numarayı sorgulatarak kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Elbette numaranın sahibini öğrenebilmeniz için, numaranın uygulamanın veritabanın da kayıtlı olması gerekiyor.

CIA Uygulaması Zararlı Mı?

Öncelikle CIA benzeri birçok uygulama mevcut. Kim Arıyor’da bunlardan biri. Ama bütün bu uygulamalar aynı mantıkla çalışıyor. Eğer aradığınız numara aynı uygulamayı kullanan başka bir kullanıcının rehberinde kayıtlı ise size ancak o şekilde sonuç çıkartabiliyor. Diyelim siz kendi numaranızı Cıa uygulamasında sorgulattınız ve aynı uygulamayı kullanan arkadaşınız sizi telefonuna “Kanka” diye kaydetti ise size çıkan sonuçta “Kanka” olacaktır. Bu tarz uygulamaların yuva yıktığına dair de kayıtlar var. Mesela eşinizin numarasını arattınız ve biri eşinizin numarasını “Aşkım” diye kaydetmiş, ne düşünürdünüz?

Bu tarz uygulamalardan numaranızı sildirmek yada kaydınızı düzenlemek istiyorsanız burayı incelemenizi tavsiye ederim.

Check Also

Facebook Yanıt Vermiyor Kapatmak İster misiniz? SORUNU ÇÖZÜMÜ

Günümüzde Facebook kullanımı sırasında bazı sorunlar yaşamam mümkün. Bu yazımızda Facebook yanıt vermiyor kapatmak ister …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 160 sorgu var.