Çözüldü-Application was unable to start correctly 0xc000142

Windows kullanıcıları için hatalar artık alışılmış bir durumdur diyebiliriz.Özellikle bir oyun yada program yüklediğimiz zaman acaba bir hata yada eksik dosya uyarısı çıkar mı diye bekliyoruz ve çıkarsada ilk olarak bu hatanın neden kaynaklandığını araştırmakla vakit kaybediyoruz.Bu hatalardan biriside genelde Football Manager 2015 oyununda karşımıza çıkan The Application was unable to start correctly 0xc000142 Hatasıdır.Bu hatanın çözümü diğer durumlara göre çok basit yani sadece bir bölümde bulunan ayarın değerini değiştirdiğimiz zaman işlem tamamlanmış oluyor.

The Application was unable to start correctly 0xc000142 Hatası çözümü
1-Başlat – Çalıştır
2-Daha sonra ise Regedit yazınız
3-3-HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoft­Windows NTCurrentVersionWindowsLoadAppInit_DL­Ls

0xc0000142

LoadApplnit_DLLs bölümüne çift tıklayınız yada sağ tıklayınız ve değiştir dedikten sonra karşınıza çıkan bölümden 1 olan değeriniz 0 olarak değiştiriniz ve kaydediniz.

application-error-system-registry

Son olarak ise bilgisayarınızı yeniden başlatınız.Bilgisayarınız tekrar açıldığında ise sorun ortadan kalkmış olacaktır ve açmak istediğiniz program yada oyun açılacaktır.

Ayrıca İnceleyin

windows-10-hC4B1zlandC4B1rma

Windows 10 Bilgisayarı Sıfırlama RESİMLİ ANLATIM

Windows 10 bilgisayarınızı sıfırlayarak fabrika yarlarına geri döndürebilirsiniz. Bilgisayarı sıfırlayarak Windows işletim sistemini orjinal ayarlarına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 139 sorgu var.