Dungeon Hunter 4 Windows 8.1 İçinde Yayınlandı!

 

Gameloft tarafından tasarlanan aksiyon RPG tarzındaki başarılı oyun Dungeon Hunter 4 Android ve iOS platformundan sonra Windows 8.1 kullanıcıları içinde mağazalardaki yerini aldı. Macera dolu fantastik hikayesi ve etkileyici grafikleri ile oyuncuyu kendisine bağlayan Dungeon Hunter 4 oldukça uzun ve bir o kadar da geniş içerikli bir oyun. Alabileceğiniz yüzlerce zırh ve silah, onlara takabileceğiniz onlarca tılsım, dört farklı sınıf (kendilerine has güçlü ve zayıf yanları çok iyi kotarılmış) ve her birinin üçe ayrılan geliştirilebilir yetenek ağaçları, materyaller ile eşya üretme, çok oyunculu mod derken kombinasyonlar neredeyse sınırsız.

Dungeon Hunter 4

Oyunun hikayesi bir yana, açmış olduğunuz zindanlara tekrar tekrar dönüp oraları oynayabiliyor ve seviye atlayabiliyorsunuz. Oyundaki multiplayer özelliği sayesinde diğer oyuncularla savaşma keyfinide yaşayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan oyunu indirebilmek için cihazınıza uygun bağlantı linkleri:

Dungeon Hunter 4 Windows (PC)
Dungeon Hunter 4 Android
Dungeon Hunter 4 iOS

Dungeon Hunter 4 Çıkış Videosu

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87