E-Tab 5'e Uygulama Nasıl Yüklenir? – Android Noktası

} if ( td_screen_width >= 1019 && td_screen_width = 768 && td_screen_width < 1019 ) { } if ( td_screen_width = 1019 && td_screen_width = 768 && td_screen_width < 1019 ) { } if ( td_screen_width < 768 ) { } Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğrencilere vermiş olduğu General Mobile E-tab 5 cihazına bildiğiniz gibi uygulama yükleyemiyoruz. Bu konuda uygulama nasıl yüklenir onu anlatacağız. Nasıl yapılır kısmına geçmeden cihazınızı rootlamak istiyorsanız sizin için hazırladığımız konuya buradan ulaşabilirsiniz. İşlemlere başlamadan önce bir de bu konumuzu incelemenizi istiyoruzNasıl Yapılır?

  •  İlk olarak “Clean Master” adlı uygulamanın güncel apk dosyasını indirip dosya yöneticisinden Download klasörüne atın.

E-Tab 5 - 1 Daha sonra Eba Market adlı uygulamayı açın (istediğiniz herhangi bir uygulamayı indirebilirsiniz bu konuda önemli olan zaman olduğu  için boyutu büyük uygulama seçtik)  arama kısmına Looking Forwad yazın.E-Tab 5 - 2

  • Şimdi hızlı olmamız gereken bir yer var. Sol taraftan “indir ve kur” dedikten sonra ev tuşuna basıp dosya yöneticisini açıp download klasörüne geliyoruz. Burada 88.apk adlı bir dosya görüyorsunuz bunu hızlıca silip cleanmaster apk dosyasının adını 88.apk olarak değiştiriyoruz.

E-Tab 5 - 3

  • Son olarak son uygulamalar tuşundan “Eba market” uygulamasını açıp dosyanın inmesini bekliyoruz.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

93