Home / Android / En İyi Android Strateji Oyunları – Android Oyun İncelemeleri

En İyi Android Strateji Oyunları – Android Oyun İncelemeleri

Bu oyun bilgisayarda zevkli olur diye bahsedilen oyunlar, mobil platformun inanılmaz bir seviyede gelişmesiyle birlikte Android üzerinde aynı heyecanı veren düzeyde oynanabiliyor. Günün herhangi bir anında istenilen zamanda bu oyunlara Android akıllı telefonlar veya tabletler ile ulaşabiliyor oluşumuz, oyunları daha farklı bir düzeye çekiyor. Bu makalemizde strateji oyunu severler için Android platformu üzerinde yer alan en iyi strateji oyunlarından bahsedeceğiz.

Game of War – Fire Age

game of war fire age

Game of War oyunu tüm dikkatleri üzerine başarılı bir reklam stratejisi olarak Kate Upton’ı ekranlarda göstererek çekmişti. Strateji oyunu olarak tasarlanan Game of War’da, kendi imparatorluğunuzu kurabiliyorsunuz. Kendi imparatorluğunuzu kurduktan sonra ise düşmanlarız ile kıyasıya bir savaşa dahil oluyor ve onları alt etmeye çalışarak imparatorluğunuzun refahını artırıyorsunuz. Oyunun üç boyutlu grafikler ile birlikte sunulması, oyun keyfini katladığı gibi aynı zamanda bu tarz oyun severler için bir bağımlılık yaratacak düzeye geliyor. Game of War, çevrimiçi de oynanabiliyor ve diğer oyuncularla birlikte iletişim kurularak, oyun için ortaklıkları sağlanabiliyor.

Empire: Four Kingdoms

imagen-empire-four-kingdoms-1ori(2)

Goodgame’in yapımcılığını üstlendiği bir oyun olan Empire: Four Kingdoms, ücretsiz bir şekilde oyun severlere sunulmuş durumda. Büyük savaşların yaşandığı ve temel olarak imparatorluk kurma-geliştirme mantığı ile tasarlanmış oyunun içerisinde yer alan birçok değişken ile birlikte oyun eşsiz bir hal alıyor. Empire: Four Kingdoms, diğer oyuncularla birlikte güç birliği yapmanıza da olanak sağlıyor.

Legend Online

legend-online

Web tabanlı olarak oyun severlere sunulmuş olan rol yapma oyunu Legend Online, Android platformu üzerinde de yer alıyor. MMORPG oyunu olan Legend Online ile birlikte birbirinden farklı oyunu içi karakterleri seçerek arena üzerinde kıyasıya bir rekabet içine girebilirsiniz. Karakterlerle hedef rakiplerinize atacağınız yetenekler (skills) ise görsel açıdan sizlere bir şölen yaşatacak.

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir