Facebook Canlı Yayın Özelliği

Sosyal Ağ devi Facebook yeni özelliklerine hız kesmeden devam ediyor ve her gün yeni bir özellike ile karşımıza geliyor diyebiliriz.Geçtiğimiz aylarda Twitter’ın satın aldığı ve büyük kullanıcı kitlesine ulaştığı Periscope adlı canlı yayın uygulamasını kullanıma açmıştı.Tabi haliyle uygulama çok hızlı bir şekilde yayındı ve neredeyse herkesin telefonunda Periscope uygulaması bulunuyor diyebiliriz.Rakip firma ise yani Facebook yeni özelliği duyurdu e Facebook üzerinden canlı yayın yapabilme imkanını sundu. Ancak Facebook’a gelen canlı yayın özelliği şu an için sadece ünlü kişiler için hizmet vereceği belirtiliyor.Yani şu anda Facebook Live uygulamasını kullanamıyorsunuz.Sadece ünlü kişiler için hizmet verilebiliyor.

facebook_live_indir

Mentions isimi canlı yayın özelliği getirdiğini açıklayan Facebook sadece ünlü kişilerin yararlanabileceğini ve herkese açık olamayacağını belirtti.Facebook’un Live özelliğini kullanan ilk ünlü isimler ise şöyle, Dwayne Johnson, Serena Williams, Ricky Martin, Jamie Oliver ve Martha Stewart gibi isimler yer alıyor.Ancak Facebook’un canlı yayın hizmeti tüm kullanıcılara açılıp açılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 138 sorgu var.