Home / Android / Facebook Gerçek Ruh ikizin Kim Uygulaması

Facebook Gerçek Ruh ikizin Kim Uygulaması

Reklamlarfacebook-ruh-ikiziFacebook üzerinde “Gerçek ruh ikizin kim” uygulaması oldukça popüler olmaya başladı. Facebook kullanıcıları, sanal ortamda ki ruh ikizini bu uygulama ile bulmaya çalışıyor.Captain Quizz tarafından yayınlanan bu uygulama ruh eşinizi , en çok birbirinizin durumlarını beğendiğiniz, yorum yaptığınız kişiye göre belirliyor. Yani bir nevi bir kişiyle ne kadar iletişim halinde iseniz o kişi ruh eşiniz olabiliyor. Buraya tıklayarak uygulamanın ilgini sayfasına gidebilirsiniz. Tabi dikkatli kullanmakta fayda var. Bu testte sevgiliniz çıkmazsa , sevgiliniz de en kısa sürede size bir test yapabilir ?RUH EŞİN KİM BENZERİ UYGULAMALARDA VAR :ReklamlarBURAYA TIKLAYARAK İKİZİN KİM ÖĞRENEBİLİRSİN. YÜZÜNÜN KAÇ YAŞINDA GÖSTERDİĞİNİ BU SAYFAMIZDAN ÖĞRENEBİLİRSİN.

Gerçek ruh ikizin kim Facebook uygulaması nasıl kullanılır ?

Siteyi üstte verdiğim linkten açın. Açtıktan sonra “Gerçek ruh ikizin kimmiş öğren” butonuna tıklayınız. Ardında Facebook hesabınız ile giriş yapın ve uygulamanın ruh eşinizi bulmasını bekleyin. Kısa bir süre sonra resim olarak size ruh eşinizin kim olduğunu size bildirecektir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

One comment

  1. Ruh İkizim Kim len

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir