Facebook Messenger 1 Milyar İndirmeyi Geçti

Facebook Messenger,son zamanlarda en çok kullanılan ve en çok indirilen android uygulaması olarak 1 milyar indirme sayısına ulaştı.Tüm platformalarda çalışabilen ve kullanılan uygulama Mark Zuckerberg önderliğinde gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.Tabi bu durumun en iyi tarafı sadece internet bağlantısı ile ücertsiz mesajlaşma ve görüntülü konuşma imkanı sunuyor olması diyebiliriz.Yani sadece Android platformunda değil diğer işletim sistemlerinde de yoğun bir şekilde kullanılmaya devam ediyor.

Hem Whatsapp hemde Facebook Messenger uygulamalarını geliştirmeye devam eden firma,tüm rekorları kırmayada kararlı görünüyor.Google Play’de 1 Milyar indirme sayısına ulaşan uygulama hergeçen gün yeni bir başarılara yürümeye devam ediyor ve Android platformda Facebook Messenger uygulaması 1 Milyar indirme sayısını geçmiş durumda.

facebook-messenger

Daha öncede Google Search, Google Maps, Google Gmail, ve Google YouTube uygulamaları benzer şekilde bu rekora ortak olmuştu ve 1 Milyar indirme sayısını geçmişlerdi.Son olarak ise bugün Facebook Messenger da bu 1 Milyar kulübüne katılmış oldu.Android için sunulan Facebook Messenger uygulaması 3.9 puan almış durumda.

Check Also

Google’dan Sevgililer Gününe Özel Doodle

Google özel günlerde anasayfasını birbirinden güzel doodle’larla süslüyor. Google’ın sevgililer gününe özel olarak oluşturduğu doodle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 160 sorgu var.