Home / Android / Facebook Messenger’da Facebook Hesabı Zorunlu Değil

Facebook Messenger’da Facebook Hesabı Zorunlu Değil

Hergün yeni bir özellik ile karşımıza gelen Facebook da artık Facebook Messenger içingiriş yöntemini değiştirdi.Bildiğiniz gibi neredeyse herkesin bir Facebook hesabı var ve hergün bu uygulama üzerinden konuşmalar gerçekleştiriyoruz.Facebook kullanıcı sayısı hergün artmaktadır ve son olarak verilen bilgiye göre 700 milyon kullanıcı sayısını geçtiği oldu.Bugün ise Facebook için yeni bir özellik devreye girdi ve artık Facebook Messenger için Facebook hesabına ihtiyaç kalmadı.

Bildiğiniz gibi Facebook Messenger kullanabilmek için bir adet Facebook hesabınız olması gerekmekteydi.Amerika ve Kanada da kullanıma sokulan bu yeni özellik sayesinde Facebook hesabı olmadan Facebook Messenger kullanabileceksiniz.Facebook Messenger uygulamasını Android, İos ve Windows akıllı telefonlarınız üzerinden uygulama mağazasına bağlanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

About Meric Demir

En sevilen editor

Check Also

Vaillant Kombi Müşteri Hizmetleri

Cihazımı nasıl devreye aldırabilirim?Cihazınızın devreye alınması için bayiinizle temasa geçebilirsiniz. Bayiiniz sizin için devreye alım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir