FB Yandex APK İndir (Android)

FB Yandex Android uygulaması takımınıza katkıda bulunabileceğiniz diğer yöntemlerden bir tanesi. Fenerbahçeli taraftarlara özel olarak yapılan bu uygulama sayesinde tahmin ettiğinizden çok daha fazla bir miktar takımınıza destek olabilirsiniz. Yaptığınız aramalar sayesinde Fenerbahçe kulüp olarak kazanacağı paralar sayesinde takımınız için çok faydalı transferler yaparak çok güçlü bir hale getirebilir. Düşünsenize yapılan bir transferde sizinde payınız var ve bir nevi sizin desteğiniz ile gelmiş oluyor. Üstelik bu desteği tamamı ile ücretsiz olarak FB Yandex uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz.fb-yandex-android-indirUygulamanın kullanımı ise çok kolay çünkü tek yapmanız gereken uygulamayı indirdikten sonra normal tarayıcınızı nasıl kullanıyorsanız o şekilde kullanmak. Standart tarayıcınızı değiştirerek , yalnızca FB Yandex kullanarak takımınıza hayal edemeyeceğiniz rakamlar kazandırabilirsiniz.

APK İndir

Uygulamanın APK dosyası herhangi bir şekilde zararlı dosya içermemektedir ve rahatlıkla indirip yükleyebileceğiniz şekilde yüklenmiştir. Yine de APK dosyasını tarama yaptıktan sonra Android cihazınıza yüklemenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı buradaki linkten indirebilirsiniz. Herhangi bir şekilde problem ile karşılaşırsanız konu altına yorum yapabilirsiniz.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

101