FB Yandex Mobil Nasıl Kullanılır ?

Uygulama ÇIKTI. Fenerbahçe Yandex İndir linkinden uygulamayı indirebilirsiniz.Ayrıca Fenerbahçe Yandex Tarayıcısı İle Para Kazanıyor Mu ?FB Yandex mobil uygulaması 18 Eylül yani yarın kullanıcılar ile Google Play Store ‘daki yerini alması bekleniyor. Fenerbahçe ile Yandex arasından yapılan sponsorluk sözleşmesi ile böyle bir uygulama çıkarma kararı da alındı. Böylelikle Fenerbahçe taraftarının kendine özel bir web tarayıcısı olacak. İstedikleri zaman internette dolaşmak istediklerinde bu uygulama ile dolaşabilecekler. Hem normal internet gezintisini en hızlı şekilde yaparken hem de takımına destek olmuş olacaklar.

Fenerbahçe Yandex Mobil Nasıl Kullanılır ?

fb yandexFenerbahçe ile Rus tabanlı olan ve Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Yandex arasında yapılan anlaşmadan sonra Fenerbahçe taraftarları aradıkları her şeyi , ve aradıkları tüm soruları Fenerbahçe Yandex Mobil uygulaması ile bulabilecekler. Yarın Google Play Store ‘da yayımlanması beklenen FB yandex browser uygulamasını normal akıllı telefonunuza indirerek kullanabileceksiniz.Bu FB yandex mobil uygulamasının yanı sıra yakın bir süreçte kullanıcılar fbyandex.com.tr uzantılı e-posta adresi de kullanabilecekler. Böylelikle taraftarlar hem kendilerine özel tarayıcı ve hemde eposta hizmetlerinden faydalanabilecekler. Fenerbahçe temalı fb yandex browser sayesinde koyu taraftarlığınızı gösterebilirsiniz. Şuan için eğer isterseniz www.fbyandex.com.tr adresinden de fb yandex sitesine girmeniz e mümkün ve www.fenerbahce.org ile bağlantılı arama sorgularını da gerçekleştirebileceksiniz. Fenerbahçe için tasarlanan bu sitede takımınız hakkında her bilgiyi bulabilecek , takımınızın lig durumu , maç sonuçlarını , gelecek maçları öğrenebileceksiniz.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

101