Fenerbahçe Yandex Browser Mobil Android Uygulaması

fb-yandex-indirFb Yandex Browser Android uygulaması ile Cep telefonlarınızda Yandex arama motorunu kullanabilirsiniz. Fenerbahçe’nin Yandex arama moturu ile yaptığı anlaşma sonucu, FB Yandex kuruldu ve takıma ait özel bir Browser oluşturuldu.Yandex FB Mobil Browser ile takımını Android cep telefonlarında  destekleyebilirsin. Kulübün yaptığı anlaşma gereği bu Arama motoru ne kadar kullanılırsa Fenerbahçe takımı o kadar para kazanacak. Uzun süreli bir anlaşma olan bu FB Yandex Browser anlaşmasına Aziz Yıldırım oldukça özen göstermekte.

FB Yandex Telefonda nasıl kullanılır ?

Cep telefonunuzda kullandığınız tarayıcının ayarlar kısmına girerek Ana sayfa kısmına geliniz. Burada Açılış sayfasını https://www.yandex.com.tr/fb yaptığınızda, arama motoru açılış ana sayfanız FB Yandex Browser olacaktır. Android uygulamasını beklemek istemeyen kullanıcılar böyle destek olabilir.

FB Yandex Android uygulaması indir

FB YANDEX Android uygulaması yayınlandı. Buradan indirebilirsiniz.

Fenerbahçe Yandex Browser Android telefonda nasıl kullanılır ?

Fenerbahçe Yandex uygulaması apk olarak sunulacak ve cep telefonunuza kurabileceksiniz. Kurduktan sonra uygulama üzerinden yapacağınız araştırmaları Yandex arama motoru vasıtası ile yapabilecek ve kulübünüze destek olabileceksiniz. 

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87