Cumartesi , Temmuz 22 2017

FIFA 15 Ultimate Team Android Oyunu

Fifa 2015 oyunu android market üzerinden artık kolayca indirebilir bir uygulama. 5.000 den fazla takım ve 10.000 den fazla oyuncu ile futboldan zevk alacağınız bir futbol oyunu. Fifa 2015 Ultimate Team oyununu apk olarak sitemizden kolaylıkla indirebilir ve android işletim sistemli cihazınızda oynayabilirsiniz. En iyi kadronuzu ve takımınızı oluşturarak taktikleri belirleyin. Yeni gelen güncellemelerle birlikte artık elinizdeki kadroyu en iyi parametrelere göre ayarlayın ve rakiplerinizi yenin.

Yenilikler

• En İyi Kadro Seçeneği – Elinizdeki oyuncularla en iyi kadroyu kurmanıza yardımcı olan özel parametreler belirler.• Simülasyon Modu İyileştirmeleri – Genel bir tip yerine artık açtığınız toplar görüntülenecek. Ayrıca özel Geliştiricileriniz ve Taktikleriniz, en iyi kararları almanızı sağlayacak daha iyi geribildirimlerle birlikte şimdi Sim Olayları’nda.

Oyun Görseli

Fifa 15 Ultimate Team Apk İndir Fifa 15 Ultimate Team Apk İndir Fifa 15 Ultimate Team İndir Fifa 15 Ultimate Team İndir Fifa 15 Ultimate Team Fifa 15 Ultimate Team Fifa 15 Ultimate Team Apk İndir Oyna Fifa 15 Ultimate Team Apk İndir Oyna Fifa 15 Ultimate Team Apk İndir Fifa 15 Ultimate Team İndir Fifa 15 Ultimate Team Fifa 15 Ultimate Team Apk İndir Oyna Google PlayGoogle Play

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir