Galaxy Note 3 Android 5.0 güncellemesi geldi

Beklenen oldu ve Android 5.0 Lollipop güncellemesi nihayet ülkemizde de geldi.N9000Q kod adlı Türkiye’deki Galaxy Note 3 için gelen güncelleme ve detayları haberimizde ve güncelleme nasıl yapılır farklı bir konu içinde anlatılacaktır…28.01.2015 tarihinde Android 5.0 Lollipop güncellemesi çıkmıştı ve son olarakda ülkemizde ne zaman geleceği haberleri değil Android 5.0 güncellemesi nihayet Türkiye’ye geldi.

Globaldan 6 ay sonra ülkemize gelen Galaxy Note 3 N900 ile N9000Q esasında aynı cihazlar fakan bazı farklılıklar yüzünden güncellemeler bir hayli geç geliyor ve son olarakda Note 3 için bir güncelleme geldi.Tabi akla ilk gelen güncelleme dışında diğer cihazlar Android 5.1 Lollipop güncellemesine geçti ve artık Android 5.1 Lollipop güncellemesi beklenecek diyebiliriz.

galaxy-note-3-lolipop-turkey

Samsung’un Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 modelleri ile başlayan yeni arayüz ike Galaxy Note 3 modelide bu yeni arayüze kavuşacak.Sadece arayüz değil pil ve ısınma sorunlarıda bu güncelleme ile çözüm olacağı söyleniyor.Eski nesil TouchWiz’deki rehberi yavaş açma, çekilen fotoğrafları yavaş açma gibi pek çok sorun da ortadan nispeten kaldırılmış oluyor.

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 142 sorgu var.